شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات هورسان الکتریک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی این وبسایت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت هورسان الکتریک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، فروش ویژه و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین هورسان الکتریک از سوی کاربر است.

«در ابتدا لازم بذکر است که کالای برق هورسان الکتریک به هیچ وجه فروش حضوری ندارد.»

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های هورسان الکتریک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های هورسان الکتریک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هورسان الکتریک اقدام کند.

همچنین از آنجا که هورسان الکتریک یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند. با این وجود آن دسته از مشتریانی که تقاضای خرید تعدادی هر کالایی را دارند میتوانند با تماس مستقیم به دفتر و هماهنگی با مدیران فروش از شرایط فروش همکاری و قیمت عمده ای کالای موردنظر مطلع شوند.

 

ارتباطات تماس و الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات هورسان الکتریک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، تماس و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های دفتر فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که تنها از شماره‌‌هایی که در قسمت «تماس با ما» سایت قرار دارد ممکن است با شما تماس ایجاد شود.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان هورسان الکتریک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام هورسان الکتریک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را بهinfo@AloLux.com  اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

گروه مدیریتی وبسایت و فروشگاه ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

و همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت هورسان الکتریک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. هورسان الکتریک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هورسان الکتریک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای هورسان الکتریک محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، هورسان الکتریک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

شیوه های ارسال سفارشات برای مشتریان ساکن تهران از طریق الوپیک، سایر شهر ها سرویس تیپاکس و یا پست پیشتاز میباشد.

هنگام ارسال کلیه سفارش ها علی الخصوص سفارش های مشتریان ساکن تهران (که توسط پیک بصورت مستقیم از دفتر فروشگاه صورت میپذیرد) حتما با گیرنده جهت هماهنگی از اطمینان حضور وی در محل تحویل تماس حاصل می شود.

مشتریان محترم دقت فرمایید که تنها کالاهایی شامل ارسال رایگان هستند که در صفحه ی آن محصول و صورت حساب پرداختی شما «ارسال رایگان» ثبت شده باشد.

 

شرایط پرداخت

در حال حاضر شرایط پرداخت در محل فقط برای مشتریان ساکن تهران و با هماهنگی تلفنی امکان پذیر است و برای سایر مشتریان خرید تنها از طریق درگاه پرداخت آنلاین صورت میپذیرد. و به زودی پرداخت در محل برای تمامی شهر ها  امکان پذیر می شود.